Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tisztítsam meg házilag...

Hogyan tisztítsam meg házilag a Media-Tech MT1101 Viper sárga gamer egeremet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van nekem egy Media-Tech MT1101 Viper sárga gamer egér, 2-3 hónapja vettem, de olyan gondjaim vannak, hogy pl. Couner Strike közben felemelem, akkor csipog a gép, úgy mintha kivettem volna, hameg leteszem az íróasztalra, akkor meg úgy mintha felcsatlakoztattam volna a gépre. Játék közben több embernek is voltak egér gondjaik, és azt írogatták nekik, hogy tisztítsák ki. Nemigen akarok szakemberhez fordulni, hanem inkább házilag különösebb szerszámok nélkül. Nem nagyon találtam róla videót, meg infót sem. Légyszi valaki segítsen.
2014. márc. 23. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
csavarozd ki az egészet, minden alkatrészlevétel után csinálj egy képet hogy tudd melyik csavart hova kell majd visszarakni , szedd ki az elektronikás részt az egérből hogy letudd mosni a többi részét , majd letörlöd megvárod míg megszárad és visszacsavarozod. Bár esélyes hogy megtört valahol a zsinorja azt a részt meg kell keresni és kivágni, majd összeforrasztani a működő részt. Az én egeremnek (Logitech mx518)is megtört a zsinorja és akkor csinálta ezt.
2014. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. márc. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!