Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azasassins creed 3-baelveszet...

Azasassins creed 3-baelveszet a mentésem és hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
tegnap mikor játszottam a töltőképernyőnél kifagyott a játék kilépem belőle mikor inditom hogy játszok azt írja ki hogy sérült a mentési fálj törlöm e rámegyek hogy nem erre a gép kitörölte és az a kérdés hogy van e valami mód arra hogy vissza állítsam próbálkoztam rendszer vissza állítással de nem volt jó vagy esetleg honnan tudnék letölteni egy újat a 9.sequence legelején voltam de addig minden 100% volt(főküldik) nem tudom hogy számít e de a játék SKIDROW feltörés volt reloaded crack-el

2014. márc. 24. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb nem lopott játékkal játszol.
2014. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

letöltesz egy 100%-os mentést vagy elkezdesz játszani elölről

az a fájl (ha nincs a Lomtárban) akkor egyértelműen törlődött

2014. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Henrik999 válasza:
Nekem is lenne egy olyan problémám, hogy az ac3 telepítésénél pár probléma lett de a játék megy csak magyarosítani nem enged ezért szeretném újratenni de nosteames ezért nem uninstall van hanem csak kitörölni tudom de a mentések kellenének, mit tudnék tenni? pls help
2014. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Program Files-nál az Assassin's Creed III mappában kell lennie egy Saves vagy hasonló mappának, abban kellenek hogy legyenek a mentések
2014. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi
2014. máj. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!