Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mod the sims kérdések azoknak,...

Mod the sims kérdések azoknak, akik már töltöttek le innen bármit, és sikerült a játékban használniuk?

Figyelt kérdés

Modthesims.info-nál töltöttem le (lovas pózok, link szerint: [link] és még egy, amit ha kéritek, szívesen elküldöm, de szerintem ez most nem fontos)

Electronc Arts - The sims 3 - Downloads mappában vannak.

Szeretnék segítséget kérni a játékba juttatáshoz, és néhány kérdésem is lenne!

Azt, hogy hogy érhetem el, hogy a játékban használhassam ezeket letöltéseket, megválaszolná valaki? (és úgy, mint egy amatőrnek! :) )

Kérdések:

- Hogy fog ez kinézni a játékban? Azaz egyszer csak beugranak ilyen pózokba, vagy én állíthatom be, mint például a "szeretgetés"/ "nyakvakargatás" opciókat a lovaknál?

- Ha igen, akkor (azaz második variáció) ott lesz a választható cselekvéseknél? Pl. Lóra kattintok -> trükkök (vagy nemtudomén) -> meghajlás? Vagy - Lóra katt. -> szeretet -> puszi?

- Még mindig a második variációnál tartunk - a cselekvéseket magyarra fogja fordítani?

Tehát nekem nem teljesen tiszta a kép, de a válaszokat előre is köszönöm, és szeretnék gyors segítséget kérni! :)



2014. márc. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi az egész, hogy meg kell nézni, hogy amit letöltöttél az hivatalos sims3pack fájl (mint a bolti cuccok) vagy pedig .package fájl.

A sims3pack fájlt csak futtatni kell és a játék magától feltelepíti, vagy ha nagyon sok van akkor berakod őket a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads mappába, aztán a kezdőlauncher letöltések opciójában kipipálód őket és rámész a telepítésre.

A .package fájlok bonyolultabbak. Először le kell töltened a frameworkot ( [link] Aztán ezt ki kell csomagolnod a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3 mappába. A .package fájlokat aztán a fentin belül a Mods/Packages mappába kell raknod és voilá, már bent is vannak a játékban.

A lovas mod amit linkeltél önmagában nem működik, mert csak animációs fájlokat tartalmaz, kell hozzá egy Pose player ( [link] min. 1.26-os patchűnek kell lenned hozzá. Ezt ugyanúgy kell telepíteni, ahogy fentebb leírtam.

Ha mindkettő bent van, akkor a vásárlás mód dekorációk/egyéb (bocsi ha magyarban egy kicsit másképp van, én angol verzióval szeretek játszani) alatt lesz a pose player, és azt elhelyezve arra simmel/lóval kattintva lehet ilyen pózokat vágni. Szerintem nagyon sok haszna nincs a játékban, inkább csak szép képek csinálására alkalmas.

Magyarul sajna nem lehet megszerezni a modok 99,99%-át. Én is ezért játszok inkább angol nyelven, mert zavar, hogy vmi magyarul van, vmi angolul a játékomban.

2014. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A framework link hibás, a végéről töröld ki a ) jelet, amikor beírod.
2014. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!