Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb! PVP! Free2pl...

Melyik a legjobb! PVP! Free2play mmorpg?

Figyelt kérdés

Wow-val kezdtem az mmorpgk világát azon belül csak tört szervereken viszont abból sokat próbáltam már... valahogy beuntam de ami még így is sokáig a wow elé láncolt az a pvp rendszere rogueként már nem is érdekelt a pve egy idő után...

Tehát az lenne a kérdésem hogy ezek után melyik az a zsiványos/assasinos/rogues(ez annyit takar hogy pl nem age of wulin mert nem lehet benne eltűnni se) pvp mmorpg ahol sok a magyar ingyen van és JÓ A PVP RENDSZER :D próbáltam rengeteg mmorpg-ét de mindet hamar abba hagytam viszont haljandó vagyok elölről kezdeni egyet ha valaki meggyőzne arról hogy nekem igen is az kell :D vagy csak ajánl és majd max hagyom meggyőzni magam a tesztelés során :)



2014. márc. 25. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

WoW játszhatalan törtön.


Amúgy Igaz hogy nem f2p lesz, de hétvégén ki lehetett próbálni a WildStar Beta-t, és hihetelenül pörgős pvp-je van, nem egy külföldi oldalon már most a legjobb és legintenzívebb PvP-nek hívják.

2014. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de ingyenesbe valami tipped van esetleg? Csak azért hogy legalább legyen miből indulnom :D
2014. márc. 25. 22:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság van legalább 30 ingyenes mmorpg, de ezeknek a 99%-a tele van mikrotranzakciós szarságokkal, magyarul P2W-esek. Én pont ezért mondom hogy jobban megéri inkább 4000-et kiadni havonta gc-ért mint mindenkivel szemben hátrányba játszani, esetleg megkötésekkel. Lást Aion, régen jó játék volt, ma már még az is megvan benne kötve hány expet kaphatsz napont.



Esetleg a Rift lehet hogy tetszene.

2014. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is igaz :/ Ezért jók a tört szerók mert lehet nem a legjobb minőség de nagy részt egyenlőek az esélyek ingyenesen :D Thx a Rift az tetszett azzal viszonylag sokáig el is voltam :)
2014. márc. 26. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én a borderlands 2-t és a kiegészitoit ajanlom ott mindig multizhatsz es lehet duelezni is egymassal full ingyenes aztán még ott a magicka wizard wars az is ingyenes steamen megtalalod plusz massive pvp 1v1ezni is lehet de 5v5zni is craftolni mindenfele cuccot tudsz szerezni jatekpenzert aztan ott van a quake live full ingyen fps igazi retro en imadom aztan ott a league of legends alap game full ingyen kiveve a skineket csak penzert veheted meg de neha belefer egy ket ezer ft sztem az se nagy kiadas aztan ott a space marine szinten full ingyen darálós űrhaboru full pvp kiraly egyszoval van sok ilyen csak keresni kell ajanlom a steamet ott rengeteg free jatek van ami jo is na csa.
2015. szept. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ megnézegetem ezeket is akkor :) Ha valakinek van még ilyen nyugodtan írhat hátha úgy találok majd rá valami gyöngyszemre amit igazán megszeretek :)
2015. szept. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!