Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fable te lost chaptersben...

Scorpioon kérdése:

A fable te lost chaptersben hogyan kell lopni, tolvajkodni?

Figyelt kérdés
régebben tudtam de már nem emlékszem. gonosz vagyok a játékban de meg nem annyira. a kénköves lábnyom is megvan. lehet hogy akkor tudok lopni ha befeketedik a szarvam.

2014. márc. 25. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A "sárga" skilleknél a kalmárkodás/ügyeskedéses skillt kell fejleszteni. Lopni szerintem mindenki tud, de az egyebekhez kell egy kis skill is.

A lopőás annyi, hogy ha látsz valamit, akkor azt szépen zsebreteszed. Olyan tárgyakat szerezhetsz így meg, amik valamilyen színnel jelöltek az adott területen (felismerhető). Vagy átkutatod a házakban a szekrényeket, ládákat és könyvespolcokat (használ "E" gomb azt hiszem). Minden esetben ügyelj arra, hogy tanuk nélkül rendezd a bulit. Ha látnak, akkor szólnak azőrségnek, akik hajlamosak bírságolni, majd kihajítani. Kivéve persze ha nem fizetsz. Akkor mehet a hentelés. A figyelem a kis szem ikonocska alapján ellenőrizhető. Annyi ember lát ahány szám a szemen van. Ha a szem lecsukódik/eltűnik, akkro mehet a tolvajmeló. :)

Esténként a lakosok hajlamosak bezárkózni. A továbbfejlesztett kalmárskillel már fel lehet törni/kinyitni a zárakat. Így bemehetsz a házakba és kirabolhatod a háziakat amíg alszanak. Az őrséget kezelheted úgy, hogy elkerülöd, vagy hogy lefizeted. Ha fizetsz, akkor látványosan másfele fognak nézni és járőrözni. Azt hiszem a gyilkosságot már nem nézik el, de a lopás mehet. Csak ha már lopsz, akkor nem akarsz fizetni, ugye? :)

2014. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!