Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segít valaki megérteni az...

Pityupocse kérdése:

Segít valaki megérteni az Ingress (app) játék szabályait?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, de mégis rendkívül tetszik az ötlet, hogy ki kell mozdulni hozzá, nem lehet az ágyból osztani az észt.


Arra lennék kíváncsi, hogy miképpen tudom elvenni az ellenfél portáljait?


Továbbá mi értelme van a pajzsoknak, és ha a saját portálom is sérólt, hogy tudom megjívítani?


Illetve bármi tipp jól jön, ami segíthet a játék megértésében.


Kösz előre is



2014. márc. 26. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Portálokat Hack-elsz és kapsz belőlük cuccokat, köztük XMP Cluster-t (vagy nem cluster, nem tudom), meg még 1-2 támadásra használható cuccot, de ha ellenséges portál közelében hosszan nyomod a térképet majd kiválasztod a FIRE XMP-t ott az összes cucc előjön amivel tudsz támadni.

A pajzsok növelik a portálod védelmét, tehát ha valaki elkezdi támadni akkor több ideig tart neki. Tölteni pedig úgy tudod hogy rámész a portálra és recharge resonator, de ha meghackeled akkor a Portal Key-el is tudod távolról újratölteni. Ugyanakkor ezzel tudsz távolról linkelni egyik portal-t egy melletted lévővel, így akár több 10 kilóméteres linkeket is létrehozhatsz.

2014. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!