Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » [MINECRAFT] Egy szerverről...

[MINECRAFT] Egy szerverről banoltak, de sehogy nincs UB! Miért? Több infó lennt. (? )

Figyelt kérdés
Na szóval TTCraftról 20 napos bant kaptam káromkodásért(Még mielőtt valaki beszólna, megbántam hidd el...)! Na szóval letelik a 20 nap, lépnék fel, de semmi banolva, asztán hagyom mondom: "Majd később egyszer mind egy" körül belül 1 hónapra rá Conctelnék a szerverre, még mindig ban(inentől rosszabb volt a helyzet, mert egy karakterrel se tudtam felmenni)Na szóval gondoltam kéne szólni staffnak, hogy ubzenn. barátom szólt is az ottani asszem Moderátornak (Remus66). Ő unbanolt IP-ről is meg simán is. De még mindig semmi. (IP Változtatás nem lehet, ne kérdezd miért). Na szóval írtam Emailt SzellemArc-nak(A Szerver 2 Tulaja), de nem kaptam választ. Aki tudná mit csináljak kérem segítsen, mivel elméletileg már unbant kaptam, szóval nálam lehet a hiba! Vagy meglehet, hogy Remus66 Hibázott? (Kizárt!)Aki tud Segítséget irjon

2014. márc. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepitsed újra a minecraftot?
2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 danikiller ***** válasza:
mÁR BOCS 1.VÁLASZOLÓ. De adj értelmes választ .. Attól hogy ujrarakja semmi nem lesz ÉS megjegyzem ha bannolnak NEM AZ IP CIMED ALAPJÁN HANEM A SZÁMITÓGÉP NEVE ALAPJÁN. Ilyenkor azt tudod tenni hogy ujrarakod a gépet és a telepitésnél más nevet adsz meg a gépnek és igy jó lesz SAJÁT TAPASZTALATBÓL TUDOK MERT NEKEM MESTERMC nevü játéknál is igyvolt
2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, van mikor a teljes törlés megoldja az ilyet, ha már elviekben unbannolták. Nem tudom pontosan miért, de láttam már rá példát, hogy müködött.
2014. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, mielőtt elharapjátok egymás torkát:


Létezik szolgáltató által kiadott statikus IP cím és net kártya sorszám, amiket a szerveren admin/tulaj megfelelő pluginokkal, modokkal simán lekérhet, szóval ha újra is rakod a gépedet, a benne lévő net kártya (wifis vagy kábeles) adatai nem fognak megváltozni, mint ahogy a szolgáltatód adatai sem.


Ha már unbannoltak elvileg és mégse tudsz belépni akkor 2 dolog lehet:

-Vagy buggol a játékod

-vagy magasabb rangú egyén bannolt, ezért a moderátor, admin nem tudja feloldani (igen, meg lehet oldani, én szerveremen is így van).


Próbáld meg újra rakni a játékot, ha úgy nem megy, akkor gép újra rakás lesz a vége. Ha így se, akkor tulaj trollkodik, és magasabb rangú egyén dobott ki. Akkor kénytelen leszel várni a tulaj válaszára.

2014. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Utolsó, amint egy Admin rangú(TTCraft ennél nagyobb nincs, ez kb tulajnak számít) Rögtön feltudtam menni. Köszi a választ Ment a zöld pacsi. Mindenkinek :D
2014. ápr. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!