Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mostanába nagyon rákattantam...

Mostanába nagyon rákattantam a Battlefield 3 multiplayerére és a co op módja is nagyon jó de valami hiányzik nem olyan jó buli egyedül játszani sokkal jobb lene valakivel nem?

Figyelt kérdés
tudom mindenkinek furcsa, hogy most ezt olvassa de én komolyan gondolom az a baj, hogy baráti körömben 2 xboxos van és 1 pc-s nekem pedig ps3mam van szeretnék valakivel együtt multizni ne értsetek férre tudom, hogy hogy kell megoldani, hogy baráttal játszak csak sajnos nincs meg a barát akinek ps3 ma van szóval ha komolyan gondolod ps3mad van játszol rajta Battlefield 3 multit jelölj be skype-on nevem Domnik Harangi Dota 2 profilképpel jelöl be battlelog-on nevem és most lécci ne nézzetek dedósnak nem én adtam a nevet egy barátom megszivatot a nevem pinalopo43 jelölj be battlelogon és így tudunk játszani együtt majd játék közben skype-olunk játék közbe de ha tudsz ps3-mon skypolni magyarázd már el nekem köszi na ha komolyan gondolod ezt akkor írj itt a gyakorikérdéseken megbeszélünk egy közös meccset és kész ha számít valamit Debreceni vagyok 19 éves de 13 évesek is nyugodtan írjanak nem komoly igazi barátságra gondolok csak egy emberre akivel tudok együtt játszani igazi csapatmunkát csinálni Battlefield 3-ban colonel 1-es (46) szintű vagyok lécci vedd komolyan jelölj skypon jelölj Battlelogon és kész mehet a menet

2014. márc. 26. 18:16
 1/2 A kérdező kommentje:
megváltoztattam a nevem Dominik02
2014. márc. 26. 18:27
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem változott aszthittem meg tudom változtatni de nem a nevem továbra is pinalopo43
2014. márc. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!