Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW-om miért csak Starter...

A WoW-om miért csak Starter Edition és miért Mists of Pandaria?

Figyelt kérdés
Egy Youtube-os videó alapján letöltöttem a WoW-ot a Tauri WoW honlapjáról. Nem engedtem végig az optimizálást, mert kiváncsi voltam, és mikor elinditottam láttam, hogy nem Wrath of Lich King, hanem Mists of Pandaria az alcime. Emellett Starter Edition. Igaz nem patcheltem még fel, lehet az a baj? Mert, amikor elinditom kiirja, hogy a kliensem lejárt. Lehetséges, hogy, ha felpatchelem 3.3.5.-re, akkor Wrat of Lich King lesz belőle és full verzió?

2014. márc. 27. 06:15
 1/4 Csiß ***** válasza:
Valamit nagyon össze kutyultál.Keress rá a neten "wow 3.3.5a no-install" kliensre és azt töltsd le.Azzal nem kell semmit csinálni csak a realm listet átírni és lehet játszani.
2014. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy játsz a pandárián .. level 20ig lehet nyomni ingyen a starter editionban és olyan kellemes csalódás lesz hogy olyat még nem láttál.

azt hiszem az új kasztot nem tudod kipróbálni

2014. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MetanHU ***** válasza:
menj fel a piratebay(pont)se re és írd be hogy wow 3.3.5a enter és seed sorrendbe állítod legfelső letöltöd kibontod realmot raksz játszol
2014. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó tanács: játsz a starter editionnal vagy vedd meg a játékot [hivatalos oldalán 40 dolcsi, g2a-n 31 euróért meglehet már venni]azt hogy letolcsed és tort szervereken told nem ajánlom mert mind szar, de ha minden féleképp ott akarod tolni ajánlom a Pandashant [hivatalos oldaláról leszeded a launchert és játék kozben toti le] vagy a Taurit ajánlom még.. én most szedem le a starter edition és ha tetszik tavasszal megveszem majd az eredetit
2015. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!