Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jinx, Ezreal, Varus közül mi...

GCDoxy kérdése:

Jinx, Ezreal, Varus közül mi miben jobb a másiknál?

Figyelt kérdés
Megszeretném venni valamelyiket de nem tudom melyiket érdemes.(ADC-zni szeretnék és tudok) :D

2014. márc. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
jinx a legjobb közülük, ezreal gyenge, varus meg egyszerüen olyan középeset, jinx top tier adc
2014. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 savanyújóska ***** válasza:
100%

Azert ez nem ilyen egyszerű, ha csak igy tisztam nezed, tenyleg Jinx a legerosebb, de supporttol es matchuptol is fugg.


Jinx: 1500 ranged slow, hard cc, ha belefut, as buff alapbol, eros, jo kill potentialja van. (Illetve az ultijaval erdemes snipeolni, mert 1 sec utan sebez maximalisat.) AA-t leszamitva skillshot, snowball hard.


Ez: Teleport = gap closer/escape ability, poke, es global ulti szinten, ugyanannyi goldbol kevesebbet sebez, mint Jimx, de mobilisabb, igaz kisebb a range-e is.


Varus: Beepitett as buff farmhoz, epic poke, soft cc kiteolni uldozni, menekulni, es hard cc ulti, ami egy teamfightban konnyen triplet hozhat ha jol tudod ellone, es van meg valaki aoe hard cc. (Malphite, Yasuo, Tresh, etc.) Annyira nem eros az escape abilityje, mint Eznek, vagy a cc-je mint Jinxnek, de a skillshotja talan a legtobbet sebzi (versenyben a Jinx W-vel), es eleg jo kill potentialja van.


Osszegezve, idealis esetben Jinx a legerosebb, de ha mondjuk erosebb az ellenfel, jobb a support, vagy elejen kikapsz egy ganket, es focusolnak, akkor mar inkabb a jatektudas dont. Ha viszont feedelve van, Jinx>Varus>Ez, szerintem is. De ne ez alapjan valassz, mert ha tenyleg jo vagy (a szinteden) Ezzel is le lehet hozni Jimx ellen, es vice versa.

2014. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jinx már nem igazán top tier, szóval a profik már kevésbé használják mint anno (még most is előfordul LCS-ben azért). Ennek egyik oka, hogy kapott egy kisebb nerfet, a másik, meg hogy semmi mobility spellje nincs, a stunját meg el lehet kerülni, így eléggé sebezhető. Ezzel együtt valóban erős adc, de Ezreal és Varus is abszolút tud erős játszani. Azt javaslom, nézd meg a pontos képességeiket, esetleg 1-2 gameplayt és ami a legjobban bejön azt vedd.
2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez függ tőled is.

Jinx alapjában véve eléggé sebezhető, nincsen escape spellje, a skillshotot is ki tudod kerülni, ahogy a rootot is. Olyan support való mellé, aki meg tudja védeni, és rendelkezik cc-vel. Az ulti sokoldalú, meg kell tanulni snipeolni, kell hozzá skill is.

Ezreal earlyben eléggé papír, early-s, egyik legrosszabb late game-mel rendelkező pokecarry. Escape ability jó pont, de ahogy mondtam, papír. Tankosabb supportot kell mellé vinni, pl. Leona vagy Taric. Global ultijának alapjában véve kicsi a cd-je, és ez redukálódik. Ha kezdő vagy, őt ajánlom.

Varus earlyben és late-ben sem gyenge, igazából mellé majdnem mindegy, hogy milyen supportot viszel, igazából az már emberfüggő, de szerintem egy Soraka a manatöltés miatt jó lehet mellé, mivel jól pokeol. Az ultival lehet teamfightot fordítani simán.

Ha kezdő vagy, akkor Ezreal, ha már nem, akkor inkább Varus.

2014. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is jó lenne minddel játszani egy pár game-et, néha egyszerűen ráérez az ember, hogy melyik champion is illik hozzá igazán. A "legjobb" az valóban jinx, fentebb már írták miért. Nekem van egy olyan szokásom, hogy általában nem a top championokkal játszom, ami adc esetében jelenleg cait, lucian és jinx. Most Varus ingyen van, játsz vele egy jó pár játékot, hátha megtetszik. Ezraelt nem ajánlom (egyszerűen nincs elég sebzése), a másik kettő közül mindkettő nagyon jó. Varus egy kicsit nehezebb, de ha megtanulod kihozni belőle a maxot, akkor szerintem jobban jársz, mint jinxxel.

Valaki itt fentebb nagyon szépen összefoglalta, hogy kinek, milye is van. Döntsd el, hogy mely tulajdonságok a legfontosabbak a számodra.

Ja, és Varus elég late és mid game carry, de azok közül messze a legjobb.

2014. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem mondanám, hogy varus messze a legjobb late game carry, Twitch és Kog' Maw is nagyon nagy sebzést le tud osztani late game-ben :D Nekem ők a kedvenceim. Amúgy a legjobb championok szerintem csak challenger, esetleg diamond ligában számítanak igazán. Amíg nem vagy azon a szinten, még sokkal inkább a skill számít, tehát akár urgottal is simán lehet meccseket hozni, ha jó vagy ;)
2014. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!