Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem eredeti left 4 dead-del...

Nem eredeti left 4 dead-del (hogy) lehet multiban játszani?

Figyelt kérdés

Páran nagyon örülnénk ha esténként tudnánk vele játszani.Olvasgatunk Hamachi-röl,xfire,tungle de nagyon nem megy :/

valaki tudna segiteni?


2014. márc. 29. 14:11
 1/6 Tengor ***** válasza:
Tűzfalon és routeren a megfelelő portokat kinyitottátok?
2014. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Velük nem csinálunk semmit,tudnál esetleg segíteni?
2014. márc. 29. 14:33
 3/6 Tengor ***** válasza:
TeamVieweren keresztül. Csak ahhoz a géphez kell hozzáférés, aki a szerver lesz.
2014. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek,nem tudnál nekem írni egy leírást ide vagy akár levélbe,hogy miket is kéne csinálnunk?:) Megköszönném nagyon!
2014. márc. 29. 15:09
 5/6 Tengor ***** válasza:

Mivel nem ismerem a játékot nem tudom step-by-step leírni.

Igazából az lenne a legegyszerűbb ha megvásárolnátok a játékot és úgy tolnátok...

2014. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno próbálgattam Tunngle-lel, nagyon nehéz volt megcsinálni, csak sokadszorra sikerült, mert folyamatosan azt az üzenetet dobta, hogy nem fut a steam. Amikor végre sikerült megoldani, akkor tudtunk játszani úgy 2-3 hétig, a következő kisebb patch érkezéséig és onnantól megint megkellett volna csinálni, ott már nem vesződtem vele.


Biztos vagyok benne, hogy nemsokára akciózzák, én az őszin vettem meg ezer forintért (igaz pont ingyenes volt utána :D). Mindenesetre nem érdekelt, simán megér annyit.

2014. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!