Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem rég töltöttem le a Sony...

Nem rég töltöttem le a Sony Vegas pro 11-et, azelőtt még sosem volt ilyen videó szerkesztőm. És most lehet, hogy máris elromlott? Vagy csak én nem értek hozzá eléggé?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy alul megjelent még két sáv, amik nem tudom, mire jók, az egyikhez felül "master" van kiírva, de nem lehet bezárni sehogy sem. A másik gond, hogy nem tudom szerkeszteni a hangot, azt egyszerűen nem engedi. Rámegyek, az effektekre, megnyílik, kiválasztom, amit akarok, utána megnyomom az "Add" gombot, majd az "OK"-ot, de nem történik semmi. És ha egyszer rámentem, akkor utána már nem is tudom újra megnyitni a hangeffekteket, mármint akkor már egyáltalán.

Most akkor, ha ezt meg lehet oldani, akkor, tudja valaki, hogyan? Ha nem, akkor meg, mi baja? Mitől lehet? És ha nem lehet megjavítani, töltsek le újat? De akkor mi a garancia, hogy nem romlik el újra? Vagy mit csináljak?

Am azért baj, hogy a hangot nem tudom szerkeszteni, mert már két videómat is letiltották a hang miatt. :/

Bár ez akkora hülyeség... Na mindegy, szóval, tudna valaki segíteni? :)



2014. márc. 29. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsika de én nem nagyon tudok ebben segíteni de azt eltudnád mondani hol töltötted le a sony vegas pro 11-et ? mert én nem tudtam letölteni mert Windows7-em van PLS
2015. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, nem én töltöttem le, hanem egy ismerősöm segített, úgyhogy bocsi, nem tudom megmondani.
2015. márc. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!