Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim nevű játékhoz hol...

A Skyrim nevű játékhoz hol tudok letölteni ilyen animációt illetve karakterarcot?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valakinek nem nyitná meg, itt van két lényeges kép arról amire gondolok:

[link]

[link]



2014. márc. 31. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

pont az első linken letölthető az amit látsz de kell hozzá először egy cbbe [link]

utána a download manualban ott találod az opciókat,az arcot és a test texturát is.

2014. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De máig nemértem miért jók ezek a pucérnős modok :D én unp-t raktam fel de aztis csak azért mert sok páncélmod ill követő mod azt támogatja.
2014. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, eddig rendben van, de én a pózokra meg a frizurára vagyok kíváncsi amik feltűnnek a képeken. Elvileg játékon belül készített shotok ezek, ezért gondolom, hogy van valamilyen script vagy animácó amivel a készítő dolgozott.

De amúgy igazad van nem olyan lényeges elem a nudizás játék szempontjából, de azért néha el lehet szórakozni vele néha... :) Amúgy UNP-t szedtem le mivel egyes modok tényleg ezt követelik. Köszi a válaszod még egyszer!

2014. ápr. 1. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt van :)elég sok variáció van szóval most boldog lehetsz :D
2014. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a haj meg szerintem Apachiskyhair lehet,de biztos nem vagyok benne.
2014. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm újra a válaszod! :D

Kipróbálom hátha működik a dolog. Tök buli hogy egy játékhoz ennyi kiegészítő készül szerintem :) Örömömben most osztok pár zöld kezet :)

2014. ápr. 1. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen jó dolog ez a modolás :D nekemis közel 230 van fent és most saját enb presetet "csinálok" :D
2014. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha.. ha kész lesz töltsd fel majd nexusra :P :)
2014. ápr. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!