Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PC Fallout 3 az 576Kbyte-ban...

A PC Fallout 3 az 576Kbyte-ban Steames?

Figyelt kérdés
Ha ott nem Steames, akkor hol? Csak Steamesben venném meg, ezért érdekel. Köszi! :)

2014. ápr. 1. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az Steames-e, legegyszerűbb ha bemész és megkérdezed tőlük. Ha nem feltétlenül dobozos verzió kell, akkor ezekről a helyekről is meg tudod venni, még olcsóbban, mint az 576-ból, és ezek biztos, hogy Steamesek:


[link]

[link]

2014. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KKöszi! :) Ők sem tudják a boltban. TPG (The Premium Games) van a dobozra írva. Szeretnék biztosra menni, hogy Steames-e.
2014. ápr. 3. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem máshol. CD Galaxison is van ilyen. Ott látszik a borító hátulja is. Azt írja magyar nyelvű, a Steamen pedig nincs magyar Fallout. Plusz ezt írja a CD Galaxis: A játék LIVE kódot NEM tartalmaz, illetve semmilyen más kódot sem.
2014. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A nyelv az mindegy, csak steamen lehessen aktiválni (ehhez viszon kellene, hogy legyen benne egy steam aktiváló kód/kulc). Ha a borítón rajta van, hogy Steam Powered, alkkor a CD Galaxis téved (A steam sosem hazudik). Egyébként nyíregyházi vagyok, nem hiszem, hogy errefelé van CD Galaxi. Csak a Mediamarketről és az 576kbyteról tudok. Esetleg rendelni tudok, de az nem túl megbízható. Bankkártyám (természetesen) nincs. Továbbra is Köszi! :)
2014. ápr. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!