Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz outlast 2?

Lesz outlast 2?

Figyelt kérdés
a vége kicsit rosszul sikerült...remélem hogy lesz 2. része, amibe az lenne, hogy jön egy másik ember, akinek az lenne a feladata, hogy megtalálja az első rész végén meghalt pali kameráját meg minden adatot amit összegyűjtött vagy valami ilyesmi :)
2014. ápr. 1. 15:11
 1/5 anonim válasza:

A vége szerintem is kicsit gáz lett....

Addig tetszett, míg Miles az elmegyógyintézetben bohóckodott, odáig élveztem is, de az utolsó 15-20 perc annyira nem jött be

2014. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amúgy elvileg jön a Whistleblower DLC, a hónap közepén.

Azt olvastam, hogy nem terveznek folytatást, a DLC- vel mindent el fognak mondani, amit el akartak, és kiegészítenek pár dolgot, de csak ennyi...

2014. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ghajhigopsdfjhs ***** válasza:
Én pár napja tolom a Whistleblower-t. Sokkal ijesztőbb, mint a sima. Itt már nagyon hamar elkezd kergentni a Wallrider. Sokkal szűkebb, ijesztőbb helyen vagy. Ja, és azzal a faszival vagy, aki az eredeti Outlastban küldte a levelet, tudod, a titkos cuccokról
2014. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CHEATER PRO válasza:
Lesz majd 2. rész !!!!
2014. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016 ősze
2015. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!