Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok egy jó szerepjátékot?

Adriadrienn kérdése:

Tudtok egy jó szerepjátékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha ismertek jó szerepjátékokat, kérlek írjátok le a nevüket ide! Most regisztráltam Csábításból Jelesre, nagyon tetszik, hogy beszélhetek emberekkel (tudom, hogy nem igazi emberek), csinálhatok magamnak kinézetet, a döntéseim és válaszaim alapján alakul az életem az új gimiben... De az nem tetszik, hogy az egész a szerelemről szól, nem lehet egy fiú simán a haverom, nem lehetnek a benne lévő lányok a barátnőim... De harcos játékok is jöhetnek, azokat is szeretem.

Előre is köszönöm!



2014. ápr. 3. 17:22
 1/7 Psy@oppa válasza:
Dragon Age 1-2, Mass Effect trilógia a "harcos" vonalról, de ha olyat kéne mondanom ami alapelemként használja a baráti és szerelmi kapcsolatok pátyolgatását, akkor egy jófajta Visual Novel verhetetlen. Ilyen pl a Cross Channel, Fate/Stay Night vagy a személyes kedvencem a Kira Kira. Ezekhez persze nem árt ha boldogulsz az angollal, mivel magyarítást nem fogsz találni hozzájuk.
2014. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy pont az nem tetszik, hogy olyan nyálas és csak a randizás a lényeg... :D De, köszi a választ, meg is nézem őket! :D
2014. ápr. 4. 15:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ááá de hülye vagyok, na rákattintok mindenre, lássuk mi lesz... xD
2014. ápr. 4. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek mind letöltősek? :|
2014. ápr. 4. 16:01
 5/7 Psy@oppa válasza:

Bocsesz érte, akkor én fogalmaztam rosszul. Azt akartam mondani hogy te döntheted el hogy ki legyen barát vagy valami több akár.

A "harcosok" lényegében megvevősek, de ha kiszeretnéd először próbálni, akkor ott a torrent lehetősége. A VN-k meg letöltősek főként.

2014. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj, csak nem akarok letöltöne semmit, meg jó lenne, ha magyar lenne a játék... De mind1, ha most megint rákattanok egy játékra, akkor azzal éjjel-nappal játszok, addig amíg meg nem unom... xD Ez volt már Ebneveldével, Grepolissal, Transformice-al... Farmeramával, Zoomumbával, Galaxy Life-al... húú de sokat mondtam, de biztos kihagytam párat... :o
2014. ápr. 4. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Kéne egy olyan MMO/MMORPG/anime szerepjáték: amiben megalkothatnád a karaktered(kinézet és ruhák +fegyver, ha harcos játék), mászkálhatnál (gombokkal, harcos játéknál mindenképpen a gombokkal kéne mozogni, vagy csak úgy hogy átmész egy másik helyre, azaz az egérrel), tudnál beszélni az emberekkel (igaziakkal és/vagy robotokkal), lennének benne feladatok, tudnál fejlődni, szintet/epizódot lépni, +ha harcos, tudnál harcolni emberekkel/gép irányította emberekkel, állatokkal, szörnyekkel...
2014. ápr. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!