Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mely számítógépes játékoknak...

Mely számítógépes játékoknak vannak a legjobb zenéi véleményed szerint?

Figyelt kérdés

Többet is írhattok, ha gondoljátok.

Én a Prince of Persia: Warrior Within-re szavazok, ill a GTA: Vice City-re. Hihetetlen mennyire passzolnak a játékhoz.


2014. ápr. 4. 15:21
 1/4 anonim válasza:

Szerintem is az egyik legjobb a Warrior Within,az összes zenéje rajta van a gépemen.

Jó zenék vannak még ezekbe is: Serious Sam(pont most vittem át),Dark Messiah of Might & Magic,Far Cry,Fable,Project IGI 2: Covert Strike,Quake 4,Doom 3,Return to Castle Wolfenstein,Star Wars: Knights of the Old Republic 1-2,

Mondjuk ezekbe van 1-2 olyan amibe alig van zene.

2014. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neverhood
2014. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Warrior Within szerintem is, de nekem valahogy a Sands of Time zenéi jobban tetszettek

God of War-é szintúgy nagyon penge lett

meg a Silent Hill 2, ott elejétől a végefőcímig minden passzol

2014. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Need for speed: Underground 2, a játék hangulatához tökéletesen passzol a zene. Ezenkívül még a gta:sa-nak van jó zenéje.
2014. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!