Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Save file Wii-nél egy probléma...

Save file Wii-nél egy probléma (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés
Na az van, hogy a Legend Of Zelda játékkal játszottam és mikor kijátszottam véletlen rányomtam a Hero Mode-ra, pedig még nem csináltam meg a többi mellékküldetést stb., amit meg szerettem volna csinálni és tovább játszani, nem pedig újrajátszani milliószor nehezebb fokozaton. Na mind egy. Ezért szeretnék egy Save Data/save game file-t letölteni az internetről, rátenni az SD kártyára, onnan pedig a Wii-re. Megcsináltam az SD kártyán a private -> title -> wii -> SOUP és oda betettem a data.bin file-t. (lehet, hogy a sorrendet rosszul írtam, de igazából jól csináltam) Mindezek után betettem az SD kártyát a Wii-be rákattintottam a Wii Options -> Save Files -> Wii Saves ott az SD kártyára és ott volt a file, de rákattintottam -> move és itt töltött, de azt írta ki, hogy nem sikerült áthelyezni a Wii-re és így most nemtudom a mellékküldetéseket csinálni a Skyward Swordba :(. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! Kérlek SEGÍTSETEK!!! (Ja és ugyan ez volt a Twilight Princess-nél is)

2014. ápr. 4. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
save game manager kell neked, hbc-be be tudod rakni, próbáld meg azzal
2014. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de tudnál linkelni egy videót?
2014. ápr. 6. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!