Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik tank a jobb a World of...

GunderX kérdése:

Meik tank a jobb a World of tanks-ben?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem meik a jobb tank az orosz churcill3 vagy a japán chi-nu-kai

#Meik tank a jobb a World of tanks-ben? #world of taknks #jobb tank #churcill3 vs chi-nu-kai #churcill3 #chi-nu-kai
2014. ápr. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar "Melyik" nevű tank.
2014. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Churchill szerintem. De nemtom olyan rég játszottam hogy azt se tudom mi az a Chi-Nu-Kai
2014. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
churcill3 lassú nehéz tank a chinu pedig egy közepes tank így nem lehet őket összehasonlítani
2014. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Light: t6-7 kínai light

Medium: nekem supportra a Spershing ami nagyon bejött, solo medium: Panther, meg úgy az egész panther ág.

Heavy: én az amcsikra esküszöm, a szovjetet sztem nem elég pontosak, francia heavy papír, némettel még nem játszottam.

TD: ISU-k nagyon jók

Arty: amerikai. Franciát 7-ig játszottam, de olyan alacsony a belüvési szöge hogy egy domb mögül már nem lehet lőni.


Nekem ezek jönnek be. Nyilván mindenkinek más.

2014. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem van Chi-Nu Kai-om igaz csak pár napja szereztem be mert most féláras. Alapvetően olyan mint egy Chi-Nu csak mozgékonysága nem olyan jó. A Churchill III meg olyan mint a brit Churchill.


Churchill előnye: Több élet, erős páncél, gyors löveg, jobb MM.


Chi-Nu Kai: Mozgékonyabb, kisebb célpont, lövege többet sebez, pontosabb, alap lőszerrel jobb átütés.


Összehasonlítani valóban nehéz őket mert két teljesen más harckocsi. Ha a nehezeket szereted akkor Churchill ha a közepeseket akkor a Kai. Pénze nem tudom a Churchill többet hoz e, de a Kai szépen hozza a pénzt. Én azért vettem meg mert a japán tankok a kedvenceim közé tartoznak és sikerült annyi aranyat gyűjtenem, hogy most mikor akcióban van megvehettem félárasan. Szerintem megérte.

2014. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!