Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekem megvan a South Park The...

Nekem megvan a South Park The Stick of Truth nevű játék és annál a doktoros küldetésnél ahol a vákuummal kell csinálni valamit ott hogy lehet tovább jutni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kiírja a játék hogy nyomjak bal klikket hogy elkezdjem meg hogyha beszívja Randy ....-át akkor is bal klikk de semmi.. próbáltam nyomni jobb klikket is , A - D -t is nyomogattam de semmire sem reagált.. ez egy bug lenne ? ha valaki tudja hogy ezt hogy lehetne megoldani akkor annak nagyon megköszönném ha leírná ! : )
2014. ápr. 7. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

amugy a jatek is kiirja szajbaragosan mit kell csinalni...

bal kilckel indul es nyomva kell tartani, mikor beszivja akkor gyorsan jobb klick, onnantol jobb lenyomva, ha beszivja akkor meg a balt kell gyorsan nyomni, es igy tovabb mig kesz a kuldi

2014. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi majd megpróbálom :)
2014. ápr. 9. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél európai gyártmányt ott nem kell megcsinálni mert ott kitakarják meg amikor az UFO ürhajón mikor fingani kell hogy a gép ne menjen be a seggedbe azt is szóval azzal jobban jársz csak így unalmas az "undoritó" részeket kitakarják -.-
2016. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!