Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darius vs Fiora, Lee Sin vs...

Darius vs Fiora, Lee Sin vs Riven?

Figyelt kérdés
vélemények a karakterekröl,ill melyiket választanátok ti a 2-2 közül?plusz ezekröl is szeretnék véleményeket:Vi,Zed,Nidalee,Olaf,Pantheon,Teemo,Sion,Dr.Mundo meg ha ajánlanátok karaktereket azt is elfogadnám,am persze nem mindröl kéne vélemény csak amelyikkel játszottatok,és inkább ütős(melee) karaktereket ajánljatok mert solo topra vagy sima topra kellene.FIGYELEM:NEM JÁTÉKAJÁNLÁST KÉREK!!!!
2014. ápr. 8. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nasus nekem nagyon bejött topra. Hogyha a Q-t stackeled rendesen és armourra buildelsz, akkor nagyon állat.
2014. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Én dariust nagyon szeretem, sok toppos karaktert counterel, lategaméja is nagyon jó tankosra építve.

Fiora már nem annyira jó, nagyon könnyű counterelni, ha nincs elfeedelve akkor semmit sem ér. Lee op early game, használhatatlan lategame.

Rivent lenerefelték de még így is nagyon jó karakter. Mind lategame mind early game erős, counterpickelni sem olyan egyszerű.

2014. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt amugy hallottam hogyha darius el van feedelve akkor szétszed mindenkit,és rankeden ezért focusál rá a jungle...
2014. ápr. 9. 06:23
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Darius és Fiora non skilled. 10 éves gyereket leültetsz a játék elé tud velük játszani kb.


Lee baromi jó kari, de agyon fogják nerfelni, Riven is baromi jó csak kissé skilles.

2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy riven sem valami skilles.
2014. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Darius egy unskilled karakter semmi ész nem kell hozzá, nincs elfeedelve akkor is egy utálatok karakter akire nagyon ráférne a nerf . Darius nagyon tankos de ad carry-t e w q ult megöli . Szerintem a legerősebb karakter a Lol-ban de olyan karakter akit a unskilledek használnak.
2014. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!