Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam feltöltése Maestro...

Steam feltöltése Maestro kártyával?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy valamilyen módszerrel fel lehet-e tölteni Steamre Maestro kártyával? Sok helyen láttam hogy ha csinálunk egy PayPal-t akkor annak a segítségével valahogyan meg lehet oldani? Ez működik? És ha működik akkor hogyan lehet megvalósítani? Régi cikkeket néztem csak, így nem tudom hogy ez azóta változott-e...


Előre is köszönöm!



2014. ápr. 9. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Internetes fizetésre alkalmas kártya kell... többnyire ezek dombornyomott kártyák... azaz a számok és betűk kimagaslanak a kártya síkjából.(van olyan is amelyik nem dombornyomott de ritka)

Maestro kártyáknál amenyirre tudom eléggé változó hogy tudsz-e vele fizetni neten kérdezz utána a bankodnál.

Ahhoz hogy paypal-al is ilyen kártya vagy ha jól emlékszem banki átutalás ...de az beletelhet egy kis időbe mire megérkezik... igazábból a paypalt arra találták ki hogy minél biztonságosabban tudj vásárolni anélkül h megadd az adataid mindenkinek.... szóval nem lesz tőle gyorsabb vagy egyszerűbb a vásárlás.(sőt)Amúgy csak annyi hogy regisztrálsz egy paypal accountot csatolod a kártyád adataid(ezért kell hogy alkalmas legyen internetes vásárlásra), ezután levonnak 2 dollárt a számládról és a tranzakció megjegyzés rovatában lesz egy azonosító azt megadva erősíted meg h az a te kártyád ezek után akár vissza is utalhatod a számládra azt a 2 dollárt amit a pp levont. Kb ennyi...de ha minden igaz van magyar nyelvű útmutatójuk.

2014. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!