Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen privát szervereket...

Milyen privát szervereket ismertek? (Metin 2. többi lent)

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek ami hasonlít a külföldi HammerMt2-höz de ne rögtön 255 legyen a szint. Kelljen benne fejlődni is de nagyon könnyen és a boltokban minden Item-Shop os cucc benne legyen olcsón stb....

2014. ápr. 12. 17:32
 1/2 loneredwolf válasza:

szia a szerver neve amin én játszok avarion2.

Nagyon jó kis szerver. 1-es szinten kezdesz. A cuccaid köött lesz egy láda amit ha kinyitsz a kasztodra kPSZ CUCCOKAT!!! Map1-en 1 perc alatt összeszedsz 100 misit vagy többet. Az árak ólcsók. A 65-ös vérteket illetve fegyvereket tovább tudod fejleszteni. Van egy nő ahol tudsz teleportálni a szintednek megfelelően. A vegyeskereskedésben az itemshop részben van egy szivárványkő nevű cucc amit ha megveszel akkor egyből p-s erőd lessz.

Fejlődés:

40-es szintig map 1-en kell fejlődni. Utánna mész a teleportos nőhöz a vegyes mellett.

Ha van kedved játszani akkor várlak ch6-on találsz meg ezen a néven: xXBMsuraxX

VÁRLAK!! :)

2014. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 loneredwolf válasza:
bocsi a nevem rosszul írtam ch 6-on vagyok mindig nevem xXBMsuraXx
2014. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!