Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel elmennének ezek a játékok?

Ezzel elmennének ezek a játékok?

Figyelt kérdés

Gépház: Thermaltake COMMANDER MS-I VN400A1W2N 13.300.-

Alaplap: már van

RAM: Geil 6 GB DDR3 1600 MHz Ultra 15.500.-

Videókártya: GIGABYTE GF GT630 2GB 128bit DDR3 PCI-E GV-N630-2GI Videokártya 15.500.-

Egér: Genius Gila 15.000.-

Processzor:Intel Core 2 Duo E8400 3Ghz LGA775 17.000.-

Billentyűzet: már van

Hangkártya:Creative SB X-Fi Surround 5.1 USB 5.500.-

Végösszeg: 81.800.-

Az egért meg a billentyűzetet csak úgy odaírtam de ezeket a játékokat akarom futtatni vele:Garry's mod prop hunt, Garry's mod,COD 4, COD 5,,Rust, The walking dead season 1-2 full,Team fortress 2,goat simulator,GTA san andreas és SAMP,titanfall,next car game,portal 2 ARMA 3,DayZ,Serious sam 3 ennyi



2014. ápr. 13. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
15 ezer az egér és kb. ugyanennyit szánsz VGA-ra? Inkább tedd fel ezt a kérdést a Számítástechnika részlegen, ők majd írnak jobbat. Nehogy ezt vegyed meg.
2014. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a vidi kártya elég rossz, + az alaplapodat is le kéne írni, mert pl MSI alaplahoz gigabyte VGAt venni marhaság (+ gigabyte vga-k nem túl jók sajna).


Látogasd meg a Számítástechnika->hardverek részt.

2014. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek....de ettől független...

az arma 3 és a dayz meg a titanfallról nem tudok nyilatkozni... keress rá googliban a gépigényre....

De atöbbi játék szó nélkül... a notimon is elfutnak...szerintem még maxra húzva is....

2014. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen...egeret meg olyat vegyél ami kényelmes.... egy van amit nem ajánlok az a Razer Ouroboros.... és azt is csak azért nem mert 40ezerbe kerül.... nekem egy revoltec fightmouse elite-em van.. kb 10ezer volt és rohadt kényelmes még az én nagy kezeimnek is :)
2014. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!