Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MO-Keys.com-on ha veszek egy...

MO-Keys.com-on ha veszek egy játékot, akkor az ott kapott kód az hány alkalommal aktiválható a játékban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem ugyanitt egy játékot, és az oldalon jelzi, hogy még 4 alkalommal le lehet tölteni a kódot. Ugye eredetileg 5 volt, abból egyet én aktiváltam.


Szóval ez hogy van pontosan, hogyha veszek egy játékot, akkor az mindig 5 aktiválást engedélyez, vagy csak néhány játéknál ilyen, hogy több gépre is fel lehet használni a kapott kódot?


Illetve, ez úgy van, hogy minden lehetőség felhasználásakor 1-1 külön kódot kapok, vagy mindig ugyanazt és az használható összesen 5 gépnél?

Mert ha mondjuk olyan játékot vennék, amibe van multiplayer, és 2, vagy több gépen játszunk azzal a pár kóddal, akkor lehet emiatt gond, hogy nem enged mindenkit játszani?



2014. ápr. 13. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!