Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri az airsoft?...

Németh Ábel kérdése:

Szerintetek megéri az airsoft? És tudnátok valami jó fegyvert ajánlani 6000ft körül?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak kölcsön fegyverrel voltam eddig 2x-3x... iszonyat feelinges ha jó a csapatod..


De 6000ft? Egy combosabb hétvégi kampányban a lőszer drágább...

2014. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tessék egy kis referencia...

[link]

2014. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én igazából egy kisebb pisztolyra gondoltam így haverokkal haraszton,erdőben egymás ellen menni. Szerintetek megéri 10000ft körül venni egy ilyen airsoft pisztolyt venni?
2014. ápr. 13. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kéne tudnod....

De ha annyiért veszel fegyvert akkor később ha ki akarsz menni pályára akkor nem igazán fogsz vele tudni mit kezdeni...

Én nem dobnám ki az ablakon azt a pénzt...

2014. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából Tapolcán lakom és erre nincsen nagyon airsoft "klubb" , inkább arra gondoltam hogy haverokkal
2014. ápr. 13. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek megéri ilyen 15 ezer forint körül venni egy airsoft puskát?? Mármint arra gondolok hogy később nem fogom meg bánni? Mert haverokkal mennék csak , de ha ők megunják :D
2014. ápr. 13. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el az elöbbi válaszom...vegy egyet 50-60ért és nem fogod megbánni ha késöbb esetleg használnád.... ha meg nem eltudod adni neten...
2014. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vegyél egy használt Cyma CM 028-as AK-t. 20k körül kapsz és ár érték arányban egész jó. Ha meg nem jön be a sport, 20-ért el is tudod adni.


De ha ott nincs csapat vagy közösség, akkor inkább fogjatok össze többen és úgy ruházzatok be 1-1 fegyverre.

2014. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!