Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudná valaki melyik az a...

Tudná valaki melyik az a horror pc játék?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt volt egy gépem és azon volt egy horror játék.Tudná valaki mi a neve?Olyan hogy mész egy emberrel egy ilyen elhagyatott épületbe ahol elöször mész egy ilyen roncs vonattal és akkor egy idő után ki kell száljál és egy olyan szobához érsz ahol van egy asztal és két ajtó(ha jól emlékszem),és még annyira emlékszem hogy ott abban a szobában megtámadtak valami lények,azt hiszem hogy zombik,és akkor le kellett lőjem és akkor utána jöttek utanám...És az épületben nagyon sötétség volt,és nagyon rothadt volt ott minden.Valahogy igy volt(csak ennyire emlékszek),de nagyon szeretném tudni a nevét.
2014. ápr. 14. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a "Train" nevű játék volt?
2014. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem,olyansmi mint az aliens vs. predator
2014. ápr. 14. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Half life? :O :D
2014. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem az,amit én mondtam régebbi,már vagy 6 éve játszottam.ES rajta volt egy regi gepen.ugyhogy szerintem eleg regi az a jatek :P de nagyon vagany.
2014. ápr. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!