Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Melyik a jobb szerintetek...

Üdv! Melyik a jobb szerintetek? Naruto ultiamte ninja storm 2 vagy naruto ultiamte ninja storm 3 full burst?

Figyelt kérdés

a storm 2-nek jobban tetszik a sztorija de a storm 3 fb-ben több a karakter és kapsz egy extra szálat. mondjuk kb 16 új karakter van benne mert a többi benne volt az előzőekben is.

Melyiket vegyem majd meg? grafikában nagyon nincs különbség. melyiknek jobb a sztorija meg stb?



2014. ápr. 14. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hm... jó kérdés :D Én eddig csak a Full Burst-al játszottam. Jó játék, bár a végén Tobi mindig kifogott rajtam :D De a 2-nek tényleg jobb a Story módja :D Vedd meg a 2-t, a Full Burst meg max letöltöd PC-re torrentről :D
2014. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi de laptomom nem vinne el a burstot ezert van konzolom :D
2014. ápr. 15. 15:52
 3/7 A kérdező kommentje:
És melyik milyen hosszú? Sztori mód hosszára gondolok
2014. ápr. 15. 15:53
 4/7 anonim válasza:
Naruto ultimate ninja storm 3 full burst-nél a free battle-ben vannak mellék küldik amik nekem tetszettek meg még talán ennek a story-ja is jobban tetszett. A naruto ultimate ninja storm 2 meg annyira azért nem jött be mert van asszem 2-3 kari amit még nem is szereztem meg mert gyüjtögetni kell vmit vagy valami ilyesmi persze van aki meg ezt szereti hogy ne legyen azért olyan rövid idő kigyűjteni a karaktereket. Na mind1 nekem a Naruto ultimate ninja storm 3 full burst jobban tetszett.
2014. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a storm 3 jobban tetszett. A csaták brutálisabbak benne, több karakter, kicsit hosszabb és jobb sztori + ha kijátszottad vannak mellék küldik sok ami a storm 2-ben nincs vagy csak én nem tudok róla. Izgalmasabb az online csata, meg van mellék sztori is visszamenőleg.
2014. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg a full burst-öt veszed meg akkor 38 dlc costum-ot kapsz,1 új karaktert, 100 új mission-t és tovább meg a sztori
2014. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és melyik mennyit foglal?
2014. ápr. 21. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!