Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Max Payne2: The fall of Max...

A Max Payne2: The fall of Max Payne játékban hogy tudok "karaktert cserélni"? Zöld jár a jó válaszért.

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, de ez lenne a lényege:):

hogyha például van egy pálya, mit eredetileg Maxszel kéne játszani,de én Monával szeretném, akkor azt hogyan oldhatom meg?

Max Payne 2 Tools telepítve van, a Data is ki van csomagolva. Van ott egy olyan .txt fájl, amiben le vannak írva a pályák,és mindhez van írva "playerskinname", ide ugye legtöbbször "maxpayne", meg ilyenek vannak írva. Egy ilyen helyére kicseréltem a "maxpayne"-t a Monás páylából a "s_monasax_b"-re, de nem indult el a pálya.

Hgyan csinálhatnám ezt meg? Előre is köszönök minden segítséget, felpontozom a válaszokat.:)



2014. ápr. 16. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez semmit telepíteni. Cheat-ből megoldható az egész.


Parancsikonra jobb gomb menü, Tulajdonságok. Ezzel a paraméterrel indítsd a játékot:

"C:\Program Files\MaxPayne\MaxPayne.exe" -developerkeys

Természetesen, ha máshova telepítetted, más az elérési út.


Ezek után Page Up-Page Down billentyűkkel tudsz váltogatni a karakterek között a pálya betöltése után.

Úgy rémlik, minden váltásnál visszarak a pálya elejére, de nem biztos, rég játszottam már. Emiatt vannak pályák, ahol nem érdemes váltani, pl valamelyik lidérckastélyos pályánál kirak az épületen kívülre, ahol az animatic kezdődött és nem lehet visszajönni, de egyébként hiba nélkül működik.

2014. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig így is csináltam, csak az animációknál kifagy.:)

De találtam egy módot, "ReverseMod", ahol elég sok karakter ki van cserélve, pl. Max-Vlad, Mona-Winterson, Bravura-Woden...én is valami ilyesmit szeretnék csinálni.:)

[link]

Erre tudsz mondani valamit?:) (Amúgy felpontoztalak.:))

2014. ápr. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!