Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Plüss kecske kellene. Láttatok...

Plüss kecske kellene. Láttatok valahol, ötletek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pl: [link]
2014. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy, de kicsit drágállom főleg a szállitást. Én még soha nem csináltam ilyen vásárlást.
2014. ápr. 16. 14:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Lealkudtam macira, és már meg van. Puha, nagyon szép, igényes. Ül, és kb25-30 cm. Német. A KIK-ben vettem.
2014. ápr. 16. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 és legalább mekeg? :))
2014. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mi az egyedi plüss igényeket az állatkertben található boltban szoktuk keresni. Ott mindenféle tömött és műanyag állat szokott lenni.
2014. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez aztán a jó információ. Eltéve, köszi. Ez egy maci lett most, és vettem egy répát tartó nyuszit, az fele akkora, és pont befér a maci kezei közé.
2014. ápr. 16. 16:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagy szégyenemre leirom a 14 éves lány unokám történetét, a kecskéről. Mikor megkérdeztem vegyek-e neki csoki nyuszi féléket, azt mondta, hogy ne, mert soha nem fogy el, nem szereti. Inkább valami plüss cukiságot. Oké mondtam, de mit? Hát kecskét. Oké a kérdéses napon lejártam a lábam kecske ügyben a szó szoros értelmében, hólyagosra. Nem találtam sehol, a végén az Játészig.tartott egy kőszáli kecskét. ötezer. Még jó, hogy sor volt a pénztárnál, mert jobban megnéztem. Nehét volt, mint a dög, büdös, és kinai. Na ez nem kell. Aztán felhivtam, és mondtam, hogy lehet-e más a cukiság? Persze mondta Ő, és is lett maci. Na most jön a csattanó. Láttam az üzeneteim között egy tündéri bárányt, kellemes ünnepekkel. A bárányt átküldtem az Unokámnak, hogy lássa Ő is. Erre jött a válasz, hogy milyen tündéri ez a kecske. Na ennyit a kecskéről. Bárány mindenütt volt dögivel, szebbnél szebbek. A bárány és a kecske ugyanaz, mint az őz és a szarvas??? / A Gyerek nem hülye!!/.
2014. ápr. 23. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ezen jót vigyorogtam :)


főleg az utolsó kitételen ... látod, a városi gyereknek a kecske az bárány, a szamár meg ló :)

2014. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja-ja!
2014. ápr. 23. 16:24
 10/11 anonim válasza:
www.ebay.com
2014. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!