Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyenes online stratégiai játék?

Ingyenes online stratégiai játék?

Figyelt kérdés

Olyan online játékot keresek, ami ingyenes és stratégiai.

A lényeg, hogy addig pátyolgassam a karakterem, ameddig csak akarom (azaz ne legyen véges, mint a Travian). Innentől kezdve rátok bizom magam. Bármi tanács, ajánlat, amit kipróbáltatok és szerettetek/szerettek?

Előre köszönöm a válaszokat, értelmesekre megy a zöld.



2014. ápr. 17. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet, egyen csak egy játékot ajánljatok, ami számotokra a legkedvesebb. Nem érdemes egyszerre 10-et felsorolni.
2014. ápr. 17. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha karaktert akarsz pátyolgatni az nem stratégia....

max MOBA mint a league of legends vagy a defense of ancients (dota)... jelzem 1ikkel se játszok :D uh nem tudom hogy lehet itt pátyolgatni avagy nem....de a stratégiai játékok nem a karakter pátyolgatásáról szólnak :)

Van 1-2 amiben van rá lehetőség de nem mérvadó annyira..pl warcraft 3...

Szóval pontosan mit akarsz csinálni a játékban?

2014. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmiféle játékot letölteni, rosszul fogalmaztam (azaz hiányosan). Olyan böngészős játékot keresek, mint pl. Travian, Gladiatus. Tehát adva van egy hős, akit fejlesztgetek, cuccokat pakolok rá, amiket itt-ott-amott lehet megszerezni és még ezt-azt-amazt lehet a hős fejlesztésén kívül csinálni. Jó lenne, ha magyar szerver lenne. Remélem érthetően fogalmaztam másodjára. :)
2014. ápr. 17. 20:39
 4/5 Good Boy500 válasza:

Ajánlom hogy nézd meg ezt: www.worldoftanks.com

Nagyon jó, akinek nem tetszik az nem tudja mi az a jó játék!

2014. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
The Westet tudnám javasolni, bár a kérdés már gondolom nem aktuális.
2014. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!