Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lolban 3150-esek...

Szerintetek lolban 3150-esek közül melyiket vegyem meg,?

Figyelt kérdés

Heimerdingeren vagy LeBlancen gondolkodtam,de más tippet is elfogadok.Vagy inkább kigyüjtsem Yasuo-t vagy Zedet? Ui:Nidalíval meg Pantival elég jó vagyok,de már valami új karit is akarok venni de amugy drágabbakat is ajánlhattok.

De ilyen Sona meg Lux meg Shen szerencsétlencsomagokat pls ne is eröltessétek...


2014. ápr. 18. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Gyűjts még, és próbáld ki közben az sszes ingyenes hőst. Továbbá nézz videóakt róluk. Lb meg Heiemr teljesen más játékstílus, ahogy a többi hős is különbözik. Lehet, hogy mondjuk zeddle jól menne, aztán lb-vel életben nem játszanál többet, ha megvennéd...

2014. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sona az egyik legjobb support, lux op miden meg supportként is, shen pedig nagyon jó toppos, vele lehet counterelni yorickot, ww-t, jayce-t.
2014. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lux op a fenéket,megnézem én hogy shennel mikor countereled te yorickot vagy jayce-t(ww-t meglehet),sona mer sz.ar support,szerintem blitzcrank,soraka vagy tresh milliószor jobb(tegyük hozzá hogy nincs olyan karakter a játékba akivel 1v1 be ne counterelnéd sonát)
2014. ápr. 18. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy bírom mikor a bronze V-ös 10 éves vérpistikék osztják itt az észt. Attól még hogy te nagyon nem tudsz játszani valami hőssel, nem azt jelenti hogy gyenge.
2014. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!