Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alyanlotok valami jo jatekot?...

Alyanlotok valami jo jatekot? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

mar par hete keresgelek, de semmi jot nem talalok. Kardos, lovoldozos jatekot szeretnek, de olyat amiben van valami extra.. tehat nem COD vagy battlefield. szeretem a japan dolgokat szoval olyanok is johetnek. olyanokat mondjatok ami nektek is dobogos kedvenc :)


Koszi elore is!



2014. ápr. 19. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bioshock,Dishonored
2014. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem bejön és van benne lövöldözés és kard. Csomó fegyver, leköt mivel tervjazot lehet venni nagy részben és ahoz alapanyagokat kell gyüjteni. A játék neve warframe. Steamon ingyenes! Steam nevem zsozso9
2014. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a Dishonored ki fogom probalni. koszike

A warframe is bejovos. koszi neked is

Mondhadtok meg :)

2014. ápr. 21. 15:28
 4/7 adhunter válasza:

... háát XD

cod 1

2014. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 adhunter válasza:
bocs COD 1 gta vic city San andreas cs 1.6 minecraft mestermc néha() gyakorikerdeseken válaszolgatok XD (tudom az nem játék de nekem igen ) :D
2014. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
left 4 dead 2 multi
2014. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a COD-ot szeretem de semmi extra nincs benne, sima lovoldozos jatek. GTA-t meg a MineCraft-ot utalom, szerintem tulbecsulik oket. A CS-t meg mar meguntam :D


huuu a Left For Dead nagyon tetszik, mar toltom is!! koszke :)

2014. ápr. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!