Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi Gates of Andaron-ról...

A régi Gates of Andaron-ról lenne pár kérdésem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem veszik észre magukat a GameForce?A 3 nagy játéka az AION, Metin2 és a Gates of Andaron-on szinte teljesen üres alig játszanak rajta.... Az igazi kérdésem az lenne , hogy kinek hiányzik a champions of Iberia vagy a Call to Arms?Én csak 2011.május 1-jén kezdtem el játszani vele (sajnos) ez előtt metin2-vel játszottam 2,5 évet de meguntam kerestem másik játékot a metin oldalán és így értem a goa-hoz. Szóval a másik kérdésem! Valaki tud egy goa privát szervert ahol még a fent említett valamelyik patch van bent? A Rise of Gor óta csak romlik a játék.
2014. ápr. 19. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
4story4ever, Gates of Hell, 4story Vendetta (itt a PvP szerveren nem tör a kovács, de van PvM is).
2014. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hiányzik. Az egész. Sok az emlék, de nem csak azok miatt, hanem az élmény. Én is nagyon örülnék egy ilyen szervernek. Mostanra még rosszabb lett..
2014. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!