Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA V PC megjelenéséről...

A GTA V PC megjelenéséről nincs semmi fejlemény mostanában?

Figyelt kérdés
Hónapok óta figyelem,de semmi újdonság erről.Lesz ebből valami egyáltalán?

2014. ápr. 19. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg.
2014. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se jelenik meg. Ezért vettem egy PS 3 át es a gta 5 öt
2014. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz. Minden rohadt nagy címük megjelenik PC re is, ez is megfog. Ennek oka van, hogy kussolnak... Majd most talán a konferencián májusba bejelentik.
2014. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt olvastam, hogy azért nem adják ki, mert már februárban kész volt, csak megvárják azt, hogy kiadják a legjobb videókártyákat, és akkor fogják kiadni, hogy ösztönözzék az embereket a fejlődésre.
2014. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sosem fog megjelenni. Vagy 12 weboldalon egységesen lehet olvasni, hogy a Rockstar Games több tízmilliárd dollárt keresett a szoftver kiadásával az első hónapban és jön be a lóvé azóta is. Ez azért fontos mert a Rockstar Games egyszerűen megutálta a PC-s platformot a döntő százalékban észlelhető kalózkodás miatt és úgy ítélik meg hogy kb egy tizedére csökkenne a bevételük ha kiadják PC-re is. Sosem szabad elfelejteni hogy a biztonsági rendszert programozó készítők soha nem lesznek olyan okosak mint a hackerek. Ezért lehet letölteni már a megjelenés napjától számított egy hét múlva minden szoftvert Torrent oldalak kihasználásával. Úgyhogy nem... Soha nem fogják PC-re kiadni. Sőt, én azt is kinézem a Rockstar Gmes-ből hogy súlyos milliárdokat kapott a Play Station-től és az Xbox -tól is arra, hogy rászedje az embereket a konzolvásárlásra mert tudták, hogy ez a 2013-as verzió kasszasiker lesz.
2014. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sosem fog megjelenni??? Ne legyél benne ennyire biztos. A kalózkodás ugyanúgy megtalálható a konzoloknál is. Többet keresnének azzal ha kiadnák PC-re mint buknának.

"Sosem szabad elfelejteni hogy a biztonsági rendszert programozó készítők soha nem lesznek olyan okosak mint a hackerek." Ez baromság. A legtöbben a multiplayer miatt vesznek meg egy játékot. Hány olyan kérdést látsz itt nap mint nap hogy hogyan kell törtön multizni? A másik meg pl hogy volt egy játék még 2000-es évek elején(a nevét nem tudom) amibe ha a játék észlelte hogy tört, akkor a kovácsműhely malacokat kezdett el gyártani. :D Am tudod hogyan kerülhetnek fel a torrent oldalakra időpont előtt a játékok? :D

Írhatnék még oldalakat de minek. Van rá esély hogy nem jelenik meg de nagyobb esélyt látok arra hogy megjelenik.

2014. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elmondom hogy ha például a GTA 5-öt bárhol észleled letölthető konzolos formában akkor elég hülye vagy ha letöltöd, ugyanis ebből már lett több botrány hogy valakik hihető fájlformátumokban, méretben, és hihető ál-telepítővel feltöltötték a GTA-5-öt konzolos ÉS PC-S FORMÁBAN is pár torrent oldalra, "úgyhogy nyugodtan játszhatsz vele bla bla bla". Na már most, ezekről kiderült hogy egytől egyig állományvírus és/vagy Spyware. És nyugodtan utána nézhetsz a ténynek, hogy a Rockstar Games század annyi hasznot nem húz a GTA előző részeiből mint amennyit akkor kerestek amikor még csak konzolra lehetett őket kapni. Gondold csak át! 3 nap alatt egymilliárd dollárt keresel egy konzolos játékon. Kiadatnád PC-re is, tudván hogy az előző PC-re is kiadott játékaid mind a torrent oldalakon végezték? Abból pedig szart sem keresel. Sokkal pénz orientáltabb a Rockstar mint azt bárki hiszi. És az hogy sokan multiplayer-re szerzik be a játékszoftvereket, az nem mond semmit, azt is kijátszották rengeteg next gen játéknál. Úgyhogy igen a hackerek sokkal okosabbak mint a játék biztonsági rendszerét fejlesztő programozók, hidd el! Ezért mondom NEM CSAK ÉN HANEM MÁR A VILÁG KB 3/4-E, hogy sosem fog PC-re megjelenni a GTA-5. Ez már a cég eddigi tapasztalataiból is adódik.
2014. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 boros janos krisztia válasza:
a gta 5 pc re 2014 szeptembet 17 ediken jelenik meg
2014. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!