Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy hozzáértő World of Tanksos...

Egy hozzáértő World of Tanksos segítene pár tank nevével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van három tank, amiknek a nevével gondban vagyok.

TOG II, brit prémium nehéztank

Sau 40, francia páncélvadász

BDR G1B, francia nehéztank


Gond: Én más nevet olvasok ki belőlük, ahogy rájuk nézek. Nekem ezek a megoldásaim és szerintem így kellene őket hívni.


A TOG II neve vagy Totodile (ejtsd: Totodájl) vagy Wartortle (vártortl) kellene legyen.


A Sau 40 nevét pontosítani kellene Saukopf (zaukopf = németül halálfej) 40-re.


A BDR G1B neve pedig Petard (ejtsd: Petárd, Pétárd) kellene hogy legyen.


Vélemény? És veletek volt már ilyen, hogy úgy éreznétek helyesnek, ha egy tankot nem úgy hívnának, ami a játékbeli neve?


2014. ápr. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A WG tortenelmi adatokat hasznalt a tankok megnevezesehez

kb senkit sem fog erdekelni hogy te milyen nevet talalsz ki...

2014. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom. Bár az utóbbiban kételkedem.


Veled még nem volt olyan, hogy ránéztél egy tankra és tudtad hogy ennek te sokkal jobb nevet tudnál adni? Vagy megláttad a nevét és tudtad, hogy ennél lehetne jobb is? És utána legalább magadban úgy kezdted el hívni?

2014. ápr. 20. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:

nem, nekem megfelel a rendes neve, max valami becenev ami elterjedt a wot-osok kozt

plusz egy francia td-nek miert adnal nemet nevet?

2014. ápr. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!