Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan javítsam ezt meg?...

István 83 kérdése:

Hogyan javítsam ezt meg? (minecraft)

Figyelt kérdés

Rendesen működött a gépemen a játék, egészen addig amíg a gép HDD-je össze nem omlott.Még most is működik rendesen a HDD de nem ez a lényeg,hanem az hogy akármikor megpróbálom elindítani a játékot az folyton azt írja ki hogy:


org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated


Utána olvastam és azt mondták/írták sok helyen, hogy frissítsem a videókártyám driverét.Frissítettem is de semmi változás,ugyanúgy rossz.Tehát az lenne a kérdésem hogy nem tudjátok véletlenűl ilyenkor mi a teendő?


Ha ez segít, akkor itt vannak a gépem adatai:


OS: Windows XP

Videókártya: NVIDIA GeForce 210

Processzor: Intel Pentium D CPU 2.80 GHz

Ram: 2 Gb

DirectX: 9.0c



2014. ápr. 21. 17:35
 1/3 Benke-Szabó Balázs válasza:
felbontásokon probálj állitgatni mindenhol
2014. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért csuklik össze, mert a win xp támogatása lejért, ezért sok funkció és egyéb lehetőség (pl játékok) már nem támogatják azt az op rendszert. Rakj fel egy win7-et v 8at és próbálkozz azzal.
2014. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam újrarakni,ez bevált. köszönöm szépen.
2014. máj. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!