Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty 2-ben és egyéb...

Call of Duty 2-ben és egyéb Multiplayer játékokban mi okozhatja ezt a hatalmas laggot?

Figyelt kérdés

Hali! Lenne egy problémám,hogy valahányszor fellépek,eszméletlenül erősen laggolok. Nem megy sem torrent,nincs meg megnyitva mellette semmi nagy. Nincs tele modokkal,csak amit szerverről szed le. De mégis felmegy 600-999-re a pingem. Annyira,hogy még a lépcsők tetejéről is visszaránt. Nagyon erős lagg. De nem csak CoD-ban,hanem mindenhol. Mi okozhatja ezt ? Netem rendben van,gépem viszonylag elfogadható.

Itt a konfig :

Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz (4 mag)

4GB DDR2 RAM

Nvidia Geforce 9800GT 512MB,256bit,GDDR3

500GB HDD (később 1TB)


Szerintem a CoD2-t simán kellene vinnie. Mi lehet a baj ?

Előre is nagyon szépen megköszönöm a válaszokat! Meg a zöld mindenkinek!



2014. ápr. 21. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

K-Köszönöm ezt a nagyon gyors választ,ment a felpontozás :D


Továbbra is várok még válaszokat,köszönöm :3

2014. ápr. 21. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen neted van?
2014. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Benke-Szabó Balázs válasza:
ahova a gépen bedugod a net kábelt az buggos lehet cseréld le asszem az alapból lecsavarozható ..(ez csak egy feltevés 100 más dolog is lehet) csak akkor probál dmeg ha a böngészés is lassú ja és készits speed testet: [link]
2014. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló : Hát nem tudom most pontosan milyen szolgáltatóm van,a szolgáltatókat nem igen vágom :( 50-55mb sebesség.


2. válaszoló : Szerintem nem az lehet a probléma nyitja,mert eddig soha semmi ilyesmi probléma nem merült fel.


Köszönöm a válaszokat,ment a felpontozás nektek!

2014. ápr. 22. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a szolgáltató a lényeg, hanem a sebesség. Csinálj egy speedtestet, aztán linkeld be a képet: [link]


Ha routered van, próbáld meg anélkül. Másik gépen nincs ilyen gond?

2014. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,másik gépen nincs baj,csak ha jól tudom nálam. Rendben,amint tudom,megcsinálom.



Ment a zöld

2014. ápr. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!