Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Vladimir...

League of Legends: Vladimir jó champ?

Figyelt kérdés
Topra vigyem vagy inkább midre? Mennyire nehéz megtanulni vele játszani? Tudja egyedül hozni a meccset ha kell?

2014. ápr. 22. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából elég könnyű kezelni. Topra ajánlanám, mert ott tudja kompenzálni a legnagyobb hátrányait, ami a gyenge earlygame és az, hogy nagyon farmfüggő.
2014. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Azért annyira nem nevezném könnyű champ-nek. Meccseket hozni vele önmagában nehéz, nem az a tipikus durrbele champion, de ha nem teljesen idióta a csapatod, akkor persze lehetséges. Hátránya a gyenge early game-e és a cc hiánya persze. Előnye, hogy nincs manája, van sustainje, viszonylag kicsik a cooldownjai a Q és E spelljén és teamfightokban egy vadállat :D és persze a W-je nagyon hasznos.

Én inkább topra szeretem vinni, ott tényleg könnyebb dolga van. A legtöbben full ap-ra szokták építeni, de én inkább offtankra építem (Magic pen csizma, Wota, Rylai, Liandry, Sunfire cape, Spirit visage). A W-je scale-el max healthel, meg a passive-ja is. Meg amúgy is szeret az események középpontjában lenni teamfightokban, úgyhogy szerintem nagyon jó neki a tanky build. Meg amúgy is, ha már top laner, legyen némi szívóssága :) Remélem segítettem.

2014. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy szeretek flasht és ghostot vinni neki. Mivel nem egy mobil champ és nincs is sok cc-je ezért üldözéshez/meneküléshez nem árt, ha van 2 mobility summoner spellje.
2014. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Oooh kettes válaszoló... Vladimirre gyüjtök és eszméletlenül nagy segítség amit írtál :D
2014. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D
2014. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!