Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok online visual novel-t...

Adriadrienn kérdése:

Tudtok online visual novel-t magyarul/angolul?

Figyelt kérdés

Visual novel ONLINE, INGYENES, NEM LETÖLTŐS JÁTÉKot keresek! Végig játszottam az Ascension 1., 2., 3., részét (Rinmaru games) és nagyon tetszett. Csábításból jelessel is játszottam, de azt nagyon meguntam, semmire nem elég 10 akciópont, nyálas, szerelmes, pfujj... De ha az iskolai életről szólna és nem kéne hozzá akciópont, akkor tök jó lenne... Hát valami ilyesmi játékot keresek, amiben van egy saját karakterem, a döntéseim alapján alakul a sorsom, stb... Lehet fantasy, játszódhat a múltban, a jelenben, vagy a jövőben... Remélem valaki tud segíteni.


Ui.: Nem azért kérdezem ezt, mert lusta vagyok rákeresni a neten, hanem azért mert rákerestem és nem találtam semmit, de nem hagyom abba a keresést. És kérlek ne rakjatok ilyen animeportál, animeaddicts, stb. linkeket, ha tudtok egy jó játékot, akkor a nevét/a játék linkjét adjátok meg!



2014. ápr. 22. 12:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!