Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A DAYZ nevü játékal csak akor...

A DAYZ nevü játékal csak akor lehet játszani ha megveszem vagy van valami tört is? (de hogy legyenek más playerek is. )

Figyelt kérdés

#játék #DayZ #Jáékok
2014. ápr. 22. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Tört egy kamu.

Amúgy addig amíg normálisan meg nem jelent ne vedd meg hidd el!

2014. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI
2014. ápr. 22. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt viszont álítom hogy ha kijön és jönnek különböző szerverek akkor egy hatalmas játék lesz, de így nagyon élvezhetetlen, igaz már pár hete nem játszottam, de nem kicsit buggos volt, közelharci fegyverek nem működtek a fejsze kivételével satöbbi.
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vicces volt, mikor lapáttal ütöttem a zombikat, és körülbelül minden 5. ütés ért valamit. Aztán megtanultam vele célozni, de azt is alig lehet.

Amúgy ha most megveszed, annyi előnyöd lesz, hogy olcsóbban kapod meg a játékot, mert megjelenés után valamennyire feljebb megy az ára majd.

2014. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van tört is és tökéletesen működik. Miért lenne kamu?
2014. ápr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!