Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szabadulós játék? Voltatok...

Szabadulós játék? Voltatok már? Milyen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi már több helyen is voltunk de sajna a legtöbb arra megy, h fizesd ki a 10-12 ezer ft-ot és ennyi... játékélmény semmi, története egyiknek sincs.

Viszont ami nemrég nyitott élő társasjáték azon voltunk és én mostantól csak olyanba vagyok hajlandó menni...brutálisan más volt, de jó értelemben!

2014. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Vannak jó szabadulós játékok is. Nem mindegyik lepukkant. Mi legutóbb a MystiqueRoom-ban voltunk. Ott szépen megcsinálták az egyiptomi dekorációt is. Mi jól éreztük magunkat.
2014. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem nagyon tetszenek a szabadulós játékok. több pályát is már kipróbáltunk, általában négyen megyünk. Pániq szobába ( [link] ) jártunk eddig vissza legtöbbet. nem gagyi, mint egyesek (negatív kampányt nem fogok folytatni semelyik ellen), nem koszos, nem kellett csúszni, kúszni. és a lényeg, hogy itt volt a legtöbb sikerélményünk is, biztos emiatt is tetszik a legjobban. remélem másnak is segítettem a véleményemmel :)
2014. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%

"negatív kampányt nem fogok folytatni semelyik ellen"


nagy kár, sok embertársadat megmentetnéd a lehúzásól, de jellemzően a libsi szemléletre, mindenkiknek jogaik vannak, és ezt be kell tartani....

2015. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Zárórát ajánlom, nem pincehelység, tiszta és izgalmas feladatok vannak. :-)
2016. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

amiket eddig próbáltunk:

- parapark sutós szoba: 2/10

- da vinci: 4/10

- trap factory / bűvész szoba: 6/10

- trap.hu / egyiptomi szoba: 4/10

- trap factory / professzoros szoba: 9/10

- brainmaze csapat vs csapat szoba: 9/10

2017. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!