Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szórakoztató, vicces pc...

Szórakoztató, vicces pc játékokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Mászkálós, feladatos, de bármi jöhet a pokoli szomszédokon kívül.
2014. ápr. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Deadpool, bár az nem olyan humorú mint a Pokoli szomszédok, inkább felnőtteknek való
2014. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Deadpool, bár az nem olyan humorú mint a Pokoli szomszédok, inkább felnőtteknek való"


Már amennyiben vicces az alpári beszéd.. 12 év felett nem az, megsúgom.


Néhány példa: Monkey island, Grim Fandago, Weird war, Dungon keeper, The bard's tale, Psychonauts, Overlord, The Neverhood, Portal, Armed&dangerous, Giants...

2014. ápr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Warren Scott ***** válasza:
az előttem szóló kihagyta a The Cave-t ;) (most benne is van a Humble Bundle akcióban :D )
2014. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, a Deadpool humora elég durván szerteágazó, és rengeteg dologgal viccel, még a játékkiadót is kiparodizálja, a szuperhősös képregényeket, szereplőket, és a "Shit"-en kívül alig van benne káromkodás, tehát végképp nem tudom, miért hazudozol. Csak megakadt a válaszodon a szemem, annyira hülyeség.



Nálam a favorit a Sam&Max sorozat, ilyen mászkálós feladatos, szinte pont olyan mint a pokoli szomszédok. Csak angol humora van, hozzá kell szokni.

2014. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Overgame58 válasza:

Nos, tudom ajánlani a The Henry Stickman Collection és a AU-t.


Ha pedig elmúltál 18 éves akkor a Postal 2 (csak azt a sorozatból)

2021. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Renátó válasza:

A POSTAL 2-őt akartam én is irni, mert az a kéromkodást leszémitva, egy beteg humorú egy játék. Egy FPS-ben aláiratni az emberekkel egy peticiót az erőszakos játékok ellen? Vagy a városban úgy sétálni, hogy a Shotgununkonn rajta van egy, kapaszkodj meg,egy macska? Vagy B**ik ütnek le, mikor elmész ,,megöntözni"(sejtheted hogyan) sirt?

A Lula 3D is elég beteg, de ott az XXX filmes jelenetek miatt.

Attól függ, hogy milyen értelemben keresel a játékokban poénokat.

Ha az fel tud dobni, hogy mennyire vicces vannak megoldva dolgok, akkor Rossz PC játékok sorozatból elég sokat tudok mondani, de ami BEST OF THE BEST A Mesterlövész, ami a videók utén kultuszjáték is lett. Vérzik a Busz stb. remek BUG szórakoztat.

2021. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!