Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT problema,1 gép 1 felhasználó?

Ttaamm kérdése:

WoT problema,1 gép 1 felhasználó?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kellene !testvérem regisztrált játékot letöltötte ,de nem nyitja meg mert új frissités óta "gyenge lett a gép",töltés közben csak halványan látszik a garázs ,addig bejön ,a kapott arany ,vasak...stb aztán kilövi a játék magát.Nomármost megpróbált az én gépemen belépni esetleg játszani de nem engedi!Mi a hiba vagy mit csináljunk?Előre is köszönöm.

2014. ápr. 25. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit ír ki? Amúgy én már 5 fiókon is beléptem egy gépen, semmi baj,működik.
2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az a problémád amit a kérdésed sejtet...

egy gépen annyi ember .....felhasználó játszhat amennyi csak akar, persze nem egyszerre, azzal van gond ha több gépen próbál meg egy felhasználó játszani...de azzal is csak akkor ha egyszerre.

2014. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.WoT honlapon is rossz email cím,és jelszót jelezz,viszont a reg. email linkben küldöt link ,azzal beléptett ,.megjelenik automatikusan a felh.név ,profilomat megtudom nézni látjuk az aranyat is.
2014. ápr. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!