Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a "Sims"-em...

Miért nem megy a "Sims"-em dolgozni, amikor megkapja a munkát? Az autó se jön érte. Mi baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem egyből jön.megtudod nézni h melyik napon mettől meddig dolgozik.ha pl hétfőtől péntekig 8-tól akkor 7kor jön a kocsi érte.amikor nem dogozik akkor nem
2009. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan.Figyeld az időbeosztását,hogy mikor kell dolgoznia.Arra is ügyelj,hogy ha van gyereke,akkor mindig legyen egy felnőtt,aki vigyáz rá,mert különben nem megy a sim-ed dolgozni,mert nincs szíve otthon hagyni a gyereket egyedül.Ha kell hívj baby sittert. :)
2009. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már vártam legalább 5 napot és nem jött az autó. Egyik melónál se..itt valami más baj van, csak ne tom mi :(
2009. dec. 23. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem teleítsd újra
2009. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne Sims-ez. Árt az egészségnek, a valóságérzetnek.
2010. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nincs autód? mert ha van, akkor automatikusan úgy gondollja, hogy azzal mész

amikor kiírja hogy munkába kell menni küldd el az autóval dolgozni

2010. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!