Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a Furby?

Miért nem működik a Furby?

Figyelt kérdés
Kaptam kb 5 eve egy furbyt és azóta nem használ am de most valahogy kedvet kaptam hozza. Az a baj hogy valamiért nem megy pedig uj elemeket is tettem bele4 et de eg se moccan. Mi lehet a baj? Segitsetek lecci

2014. ápr. 26. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az előző elem belerohadt? Vagy már rég elromlott?
2014. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet hogy a négy év alatt valamelyik érintkező eltört vagy nem érintkezik rendesen az elemmel.
2014. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mit lehet teni vele?
2014. ápr. 26. 11:20
 4/4 anonim válasza:

semit nem lehet szerintem vele már csinálni maksz megölelheted este az ágyba most így tuti nem ébred fel XD

bár ha látsz nyomot hogy kifojt az elemből a sav azt le tudod egy késel csavarhúzúval kaparni az érintkezőit és talán de nem biztos jó lesz más elemes játékom jó lett de nem biztos hogy sikerül megcsinálni.

2016. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!