Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD GHOSTS & COD MW3 miért...

Hgfeusdj kérdése:

COD GHOSTS & COD MW3 miért nem megy az online része egyiknek sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a baj hogy mind a két játékban megy a single player mód de a multiplayer, az élien és a sqads nem. amikor be akarok lépni mindig azt írja ki hogy: connecting to online services. tőlt egy csomó ideig de aztán kiírja hogy próbáljam meg később vagy nézzek meg a cod hivatalos oldalán. azon az oldalon ahova küldött nem találtam rá megoldást



2014. ápr. 26. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan ha megveszed akkor fog mukodni a multi is...
2014. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de am ne pofázz hanem segíts ha meg nem éresz hozzá akkor meg ne próbálj okos lenni. XD


de most tényleg. ebben az üzenetben megkérek mindenkit hogy kíméljenek az e fajta hozzászólásaiktól mert nem erre vagyok kiváncsi. én egy informatikai iskolába járok és tartom magamat annyira fejlettnem hogy rájönnék ha azért nem menne mert nem vettem meg eredetiben a játékot. DE EGYÉBKÉNT MINDKETTŐ TELJESEN GYÁRI (EREDETI, MEGVETTEM, NEM LETÖLTÖTT ÉS EGYÉB SZINONÍMÁK)

2014. ápr. 29. 16:08
 3/3 A kérdező kommentje:
"NEM ÉRTESZ HOZZÁ"
2014. ápr. 29. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!