Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA samp szerver scripter és...

GTA samp szerver scripter és mapper?

Figyelt kérdés
Egy szerver scriptert keresek.Mivel béreltem egy szervert és szeretném hogy jó közösség legyen.De sajnos nem tudok scriptelni.jutalom:másodtulaj lvl 50 kezdő szint.Pénzt nem tudok adni.

2014. ápr. 26. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
pénz nélkül ne várj scripterre
2014. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amelyik scripter pénzért vállal el ilyen melót, az nem is igazi scripter.. meg lehetne egyezni, ahogy a kedves kérdező is írta, hogy meg egyezünk mondjuk Tulaj-ban...


Kedves kérdező: Én magam is scripter vagyok, viszont nekem van saját szerverem, de megpróbálok keresni neked, mert vannak olyan barátaim, akik scripterek és nincs saját szerverük.


Mappert könnyebben fogsz találni, hiszen SA-MP-ben minden 5-dik ember mapper.

2014. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves 2 válaszoló.Ha találnál rá embert skype nevem:strumbergererhard1
2014. ápr. 27. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

"Amelyik scripter pénzért vállal el ilyen melót, az nem is igazi scripter.. "


Tudod nem minden "scripter" 10-13 éves kisgyerek, hogy csak azért dolgozzon hogy egy neve nincs szerveren kapjon admint...

2014. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pont, hogy az ilyen nagyszájú 10évesek szoktak pénzt kérni.. facepalm...
2014. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos van tapasztalatod...
2014. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Én evvel tisztában vagyok de pénzt nem fogok adni.Ezt kérdésemnél is leirtam.

#5 Nem mindig.De máskor lécives az én kérdésemre válaszolj.

#6 Sajnos nincs tapasztalatom hozzá, mert egy rp szerver lenne.Amit elég nehéz meg scriptelni.

2014. ápr. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!