Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraft PE alpha build 1...

A Minecraft PE alpha build 1 -ben miért ugyanazok a cuccok vannak, mint 0.8.1 -ben?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Minecraft PE alpha build 1 et, de hiába, mert nem jelennek meg benne az új itemek, mint pl az üvegpalack, echant asztal stb.

Egyedül csak annyi van, hogy ha hard nehézségbe rakom és kiütök egy farönköt, akkor odaspawnol egy creeper falka.


Miért nem jelenik meg a többi újítás?



2014. ápr. 27. 12:32
 1/5 Jófej:D ***** válasza:
Ez nem az igazi minecraft lesz. Ha a 0.9.0 build 1, akkor be csaptak.
2014. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogyhogy becsaptak?

Tudsz nekem akkor linket küldeni egy normális 0.9.0 -s verzió letöltésérōl?

2014. ápr. 28. 22:56
 3/5 Jófej:D ***** válasza:
Nem mert még nem adták ki. Úgy tudom valamikor májusban fogják kiadni. Most a legújabb verzió 0.8.1
2014. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Boorya. válasza:

Tuti hogy késni fog, mert még egyáltalán nincs meg az összes elem amit a fejlesztők bele akartak tenni a pachbe.. Ráadásul rengeteg, de tényleg BORZASZTÓ sok a bug, és így nem adhatják ki a játékot.. Amennyire én tudom,

na és akkor itt be is fejezem mert most hogy utánanéztem, Johann és Tommaso azt mondják, hogy a béta verzió május 10én lesz megjelentetve, na, ez most nekem is új volt :D de ettől függetlenül is azt mondják hogy sokat kell még javítani rajta, szóval hááát, én nemtudom :) Majd meglátjuk.

Azért remélem tudtam egy kis hasznos infóval szolgálni a zagyvaságok között :D

2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2014. máj. 2. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!