Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2. Megéri megvenni?

Guild Wars 2. Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy most már lassan 2 éve megjelent és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire népszerű még a játék? Van rá esély, hogy még 3-4 év után is játszani fognak vele és a fejlesztők is foglalkoznak vele? És mennyire fejlesztik még a játékot? Mert amikor megjelent azt olvastam, hogy később rengeteg új lehetőséget raknak majd bele, hogy az endgame után se legyen unalmas. Ja, és még valami: Ugye itt is van mikrotranzakció... Mennyire szereznek előnyt, azok, akik ezerrel ölik bele a pénzt? Én csak néha vennék 1-2dolgot maximum, de csak ha nagyon muszáj... Ja és senki ne kezdjen el a wowwal jönni pls:D

Bocs a sok kérdésért, de azért a hozzáértők próbáljanak meg mindegyikre válaszolni, ha lehet.:D


2014. ápr. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

meg mondhatni nepszeru jatek, foglalkoztak a jetekkal rendesen a fejlesztok

a jatek nem p2w, szoval semmi elonyod nincs ha plusz penzt raksz bele

2014. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jatekkal*
2014. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor 2012-ben megjelent rengetegen játszottak vele, és sokan néhány hét alatt megunták, mert endgame tartalom szinte semmi nem volt. Mindenki elkönyvelte, hogy zseniális a fejlődési rendszer, a fegyvertől függő spell-rendszer, és nagyon epikus a szerverek közti több száz fős nyílt pvp, de nem volt kiforrott pve, ezért hamar megunták. Eltelt kb. fél év, javították a bugokat, és azóta (tehát kb 2 éve) 2 hetente kiadnak egy nagy (főként pve) patchet. Mára minden hiányosságot bepótoltak. Sokan azt hitték, hogy kiegészítőket kell majd venni a pve tartalom "pótálsához", de nem! Nagyon szimpatikus a fejlesztőktől, hogy havidíj és kieg. nélkül ilyen gyakran ekkora frissítést adnak ki. Úgy képzeld el, hogy 2 hetente halad előre egy pve történet. Ezek néha annyira nagyszabásúak, hogy pl. a komplett fővárost áttervezik/áthelyezik. Ill. vannak nagyon szórakoztató és kreatív ünnepi "eventek", amik szintén nagyon el lettek találva.


Összességében:

Nem követel olyan hardcore kockulást, mint pl a WoW, de hasonlóan nagy szerepe van a közösségi játéknak mind pve- és pvp módban. Sokkal nagyobb a szerepe a felfedezésnek. A küldetések, eventek, hihetetlenül kreatívak, változatosak és dinamikusak. A grafika, a látvány lenyűgöző, mégha nem is a legszebb mmorpg a piacon. Engem fél év játék után is meg tud lepni.

Ha van r

á pénzed és érdekel, akkor megéri, hisz egyszer kell fizetni, és nem szükséges további pénzt költeni rá, hogy teljes értékű legyen a játék. Az EU-s Whiteside Ridge szerveren meglepően sok magyart találhatsz.

2014. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néhány dolog kimaradt:

Sok pénzt beleölhetsz, de nem fogsz nagy előnyhöz jutni. Ki van egyensúlyozva, hogy ne a bankkártyád játszon helyetted.


Ami egyetlen hátrány: az aukciós ház elég furcsán viselkedik. Mivel nagyon sokan játszanak még most is a játékkal, és egy nagy AH van, ami összeköti az összes szervert, így szinte mindennek nagyon lemegy az ára, sok mindent olyan áron tudsz adni/venni, mint vendoroknál. Itt is Gold-silver-bronze van játékpénznek, és az aukciós ház végett néhány 10 gold már kisebb vagyonnak számíthat.

2014. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást, sokat segített! Én is hallottam már erről az aukciósház dologról, hogy kicsit rosszul működik, de ettől függetlenül szerintem megveszem!
2014. máj. 4. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!